Veškeré nabízené zboží máme SKLADEM. Expedujeme každý den!

Bitmore Fitness Tracker

Kód: 2234
Neohodnoceno
Značka: Bitmore
619 Kč –19 %
Bitmore 1
619 Kč –19 % 499 Kč 412 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Fitness náramek - s krokoměrem, měření vzdálenosti, počítáním kalorií, hodnota vodotěsnosti Water resistant

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stisknutím tlačítka pro výběr režimu můžete přepínat mezi různými režimy: ČasKrokyVzdálenost a Kalorie.

Pro změnu času: stiskněte a přidržte tlačítko volby režimu po dobu 3-4 sekund. Na displeji bude blikat „12 hodin, pro změnu na 24 hodin, stiskněte rychle ještě jednou. Chcete-li nastavit čas, opakovaným stisknutím tlačítka pro výběr režimu nastavte hodinu, pak ponechte po dobu 5 sekund až se to přesune na minuty - opět  opakovaným stisknutím nastavíte minuty, necháte 5 sekund a čas se nastaví.

Počítadlo kroků - stisknutím tlačítka pro výběr režimu vyberte počítadlo kroků. Chcete-li resetovat kroky na "0", stiskněte a přidržte tlačítko po dobu 3 - 4 sekund, a tím se vaše kroky vrátí zpět na "0"

Počítadlo vzdálenosti - stisknutím tlačítka volby režimu vyberte počítadlo vzdálenosti. Chcete-li resetovat vzdálenost na "0", stiskněte a přidržte tlačítko po dobu 3–4 sekund, čímž se resetuje vaše vzdálenost zpět na "0"

Počítadlo kalorií - stisknutím tlačítka pro výběr režimu vyberte počítadlo kalorií. Chcete-li nastavit vlastní hmotnost, stiskněte tlačítko režimu výběru na 3–4 sekundy a zadejte svou hmotnost v kg. Abyste dosáhli požadovaného čísla kg mačkejte tlačítko volby režimu opakovaně,.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: