Herní PC Cooler Master Elite 681 GPC RGB
Kód: 11189

Související produkty
Detailní popis produktu
Skříň: Cooler Master Elite 681 Black (RGB podsvícení)
Základní deska: ASROCK A620AM PRO RS
Procesor: AMD Ryzen 7600X (6 jader, až 5,30GHz) + vodní chlazení s 3x RGB ventilátorem)
Operační paměť: 32GB RAM DDR5 RGB
Disk 1: 1000GB SSD NVMe
Disk 2: možnost osadit další disk na přání
Grafická karta: AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB
Zdroj: ASUS TUF GAMING 750B
SSD
SSD disky jsou nástupcem plotnových pevných disků a na rozdíl od nich neobsahují pohyblivé mechanické části. Proto je jejich výhodou odolnost vůči otřesům, tichý provoz, nižší spotřeba a hlavně výrazně vyšší přenosová rychlost.
Grafická karta RX
Chcete čistokrevnou herní grafiku na hraní těch nejlepších titulů? Zvládne cokoliv od filmů ve FullHD, přes grafické práce až po hraní her. RX je symbol výkonu a kvality.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÝPRODEJ % |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Nový |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Frekvence procesoru: | až 5,30 GHz |
| Počet jader (vláken): | 6 (12) |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Kapacita disku: | 1000GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Balení: | PC, bez napájecího kabelu (lze dokoupit) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

