Stav produktů

Opravdu nad repasem uvažovat?
Máte pocit, že repasovaná technika je dostupná levněji, ale daň za cenu bude nízká kvalita a spolehlivost?
Je to přesně naopak, více o samotné repasi v našem článku „Repas, nemusím se bát?"

Zjednodušeně - pro repas vybíráme především ty nejkvalitnější modely výrobců Dell, HP, Lenovo. Jde o business řady velice často s původní cenou 50-100tis Kč. Tudíž, ačkoliv třeba mají už pár let provozu za sebou, mají na rozdíl od levných “plasťáků“ ještě spoustu let před sebou. :-)
Samotná repase nespočívá v opravě vážné závady, skládání několika nefunkčních notebooků do jednoho funkčního a podobně. Jde pouze o vyčištění, přeinstalování a provedení zátěžových testů, takové zařízení je pak připraveno k prodeji se zárukou. Případné drobné závady (typu vadný pevný disk, špatná klávesnice, atd.) jsou opraveny, ale kusy s vadnou základní deskou jsou využity pouze jako zdroj náhradních dílů.


Repasované produkty dělíme na tři kategorie

Kategorie rozlišují kosmetický stav produktů, nižší kategorie neznamená omezenou funkčnost.

Kategorie A - na první pohled stav nového kusu, naprosto minimální známky užívání (vyšší cena, ale perfektní stav)

Kategorie B - menší kosmetické nedostatky, známky běžného používání, oděrky, škrábance, oleštěné povrchy klávesy (nejlepší poměr cena - stav)

Kategorie C - větší množství nedostatků, které jsou přípustné na stavu B, ale současně na jednom kusu, oděrky, škrábance, drobné praskliny (cenově nejvýhodnější kusy)


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení