Herní PC GameMax i9 GPC RGB
Kód: 11193

Související produkty
Detailní popis produktu
Skříň: NOVÁ GameMax Vista AB (RGB podsvícení včetně dálkového ovládání)
Základní deska: MSI B760 GAMING PLUS WIFI
Procesor: zánovní Intel Core i9-12900KF (16 jader, až 5,20GHz) + vodní chlazení s 3x RGB ventilátorem)
Operační paměť: 32GB RAM DDR5 RGB
Disk 1: zánovní 2000GB SSD NVMe
Disk 2: možnost osadit další disk na přání
Grafická karta: AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB
Zdroj: FSP Fortron VITA BD 750W
Intel Core i3, i5, i7
Základem notebooku je kvalitní procesor, tak proč nejít po tom nejlepším? Řady i3, i5 a i7 společnosti Intel jsou z nejlepších, co si můžete dopřát. Práce s office, internetem, stříhání videí, kreslení v CADu, hraní her, nic Vám nebude stát v cestě. Vyznačují se kvalitním zpracováním, dostatkem cache paměti, technologií Hyper-Threading díky které můžete z jednoho fyzického jádra procesoru udělat dvě virtuální a především Turbo Boost, který v případě potřeby dokáže krátkodobě navýšit frekvenci procesoru a zajistit tak ještě více výkonu.
SSD
SSD disky jsou nástupcem plotnových pevných disků a na rozdíl od nich neobsahují pohyblivé mechanické části. Proto je jejich výhodou odolnost vůči otřesům, tichý provoz, nižší spotřeba a hlavně výrazně vyšší přenosová rychlost.
Grafická karta RX
Chcete čistokrevnou herní grafiku na hraní těch nejlepších titulů? Zvládne cokoliv od filmů ve FullHD, přes grafické práce až po hraní her. RX je symbol výkonu a kvality.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÝPRODEJ % |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Nový |
| Procesor: | Intel Core i9 |
| Frekvence procesoru: | až 5,20 GHz |
| Počet jader (vláken): | 16 (24) |
| Velikost operační paměti: | 32GB |
| Kapacita disku: | 2000GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Balení: | PC, bez napájecího kabelu (lze dokoupit) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

