Apple MacBook Air 13 (M4 2025) Sky Blue
Kód: 2620

Související produkty
Detailní popis produktu
POZNÁMKA: Nové kusy, nikdy nepoužívané. Anglická klávesnice opatřená kvalitními CZ vinylovými přelepkami viz reálné foto - to je také jediný důvod proč byly tyto kusy rozbalené. Kompletní balení, originální nabíječka již opatřena naší standardní EU koncovkou.
Profesionální řada
Pokud hledáte opravdu spolehlivé, kvalitní a výkonné zařízení, volte profesionální řadu! Odolná a přesto lehká konstrukce díky hořčíkovým (magnesiovým) slitinám, titanovým pantům a tvrzenému polymeru. Tyto řady jsou symbolem výkonu, kvality zpracování a dlouhodobé spolehlivosti. Jste ajťák, stavař, architekt, grafik, strojař, nebo editujete video? Dopřejte si k práci kvalitní zařízení, taková investice se Vám jistě vrátí. Dnes více než kdy dříve si můžete dovolit repasované nebo krátkodobě používané zboží za zlomek původní ceny, můžete tak získat mnohem více výkonu a spolehlivosti než s novým "plasťákem".
SSD disk
SSD disky jsou nástupcem plotnových pevných disků a na rozdíl od nich neobsahují pohyblivé mechanické části. Proto je jejich výhodou odolnost vůči otřesům, tichý provoz, nižší spotřeba a hlavně výrazně vyšší přenosová rychlost.
IPS panel
Nebaví Vás už zastaralé TN panely které jsou stále ve většině zařízení? Zbavte se zhoršeného zobrazování barev a špatných pozorovacích úhlů. Tyto problémy vyřeší technologie zobrazení IPS, přinese Vám perfektní živé a syté barvy s nesrovnatelně lepšími pozorovacími úhly.
Podsvícená klávesnice
Podsvícení není trendem posledních let bezdůvodně. Pracujete do noci, hrajete hry po tmě nebo si chcete jen večer odpočinout při psaní s přáteli? To vše Vám značně usnadní i zpříjemní podsvícená klávesnice. Nekažte si oči luštěním symbolů na klávesách po tmě!
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MacBooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Kategorie: | A |
| Procesor: | Apple Silicon |
| Model procesoru: | Apple M4 |
| Velikost operační paměti: | 16GB |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Kapacita disku: | 256GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Úhlopříčka displeje: | 13.3" (33.8cm) |
| Rozlišení displeje: | 2560x1664 IPS |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Model grafické karty: | Apple M4 Graphics |
| Operační systém: | macOS |
| Konektory: | 2x USB-C, audio jack |
| Výbava: | WiFi, Bluetooth, webkamera, podsvícená klávesnice |
| Balení: | originální - kompletní viz foto |
| Poznámka: | Nové kusy, nikdy nepoužívané. Anglická klávesnice opatřená kvalitními CZ vinylovými přelepkami viz reálné foto - to je také jedi |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


