Acer Aspire E5-573
Kód: 9178

Související produkty
Detailní popis produktu

POZNÁMKA: Maximální možná sleva z důvodu nižší citlivosti touchpadu na kliknutí.
Intel Core i3, i5, i7
Základem notebooku je kvalitní procesor, tak proč nejít po tom nejlepším? Řady i3, i5 a i7 společnosti Intel jsou z nejlepších, co si můžete dopřát. Práce s office, internetem, stříhání videí, kreslení v CADu, hraní her, nic Vám nebude stát v cestě. Vyznačují se kvalitním zpracováním, dostatkem cache paměti, technologií Hyper-Threading díky které můžete z jednoho fyzického jádra procesoru udělat dvě virtuální a především Turbo Boost, který v případě potřeby dokáže krátkodobě navýšit frekvenci procesoru a zajistit tak ještě více výkonu.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOTEBOOKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Kategorie: | B |
| Procesor: | Intel Core i3 |
| Model procesoru: | Intel Core i3-4005U |
| Frekvence procesoru: | až 1,70 GHz |
| Počet jader (vláken): | 2 (4) |
| Velikost operační paměti: | 4GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Typ disku: | HDD |
| Úhlopříčka displeje: | 15.6" (39.6cm) |
| Rozlišení displeje: | HD 1366x768 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Model grafické karty: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Home |
| Konektory: | 2x USB 3.0, USB 2.0, HDMI, VGA, RJ45 Ethernet, audio jack |
| Výbava: | WiFi, Bluetooth, webkamera, čtečka paměťových karet, numerická klávesnice, CD/DVD mechanika |
| Hmotnost: | 2,21 kg |
| Balení: | notebook, napájecí zdroj |
| Poznámka: | Maximální možná sleva z důvodu nižší citlivosti touchpadu na kliknutí. |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

