Acer Aspire Switch 10 Touch 360°
Kód: 9500

Související produkty
Detailní popis produktu
SSD disk
SSD disky jsou nástupcem plotnových pevných disků a na rozdíl od nich neobsahují pohyblivé mechanické části. Proto je jejich výhodou odolnost vůči otřesům, tichý provoz, nižší spotřeba a hlavně výrazně vyšší přenosová rychlost.
IPS panel
Nebaví Vás už zastaralé TN panely které jsou stále ve většině zařízení? Zbavte se zhoršeného zobrazování barev a špatných pozorovacích úhlů. Tyto problémy vyřeší technologie zobrazení IPS, přinese Vám perfektní živé a syté barvy s nesrovnatelně lepšími pozorovacími úhly.
Dotykový displej
Nestačí Vám již možnosti které nabízí kombinace klávesnice a touchpadu či myši? Nebo zkrátka pracujete s programem který podporuje v prvé řadě dotykové ovládání? Dopřejte si kvalitní dotykový displej.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOTEBOOKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Kategorie: | A |
| Procesor: | Intel Atom |
| Model procesoru: | Intel Atom Z3735F |
| Frekvence procesoru: | až 1,83 GHz |
| Počet jader (vláken): | 4 (4) |
| Velikost operační paměti: | 2GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita disku: | 64GB |
| Typ disku: | SSD |
| Úhlopříčka displeje: | 10.1" (25.7cm) |
| Rozlišení displeje: | HD IPS 1366x768 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Model grafické karty: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Home |
| Konektory: | USB 2.0, MicroUSB, MicroHDMI, audio jack |
| Výbava: | WiFi, Bluetooth, čtečka karet, webkamera, odnímatelný dotykový displej |
| Hmotnost: | 1,23 kg |
| Balení: | notebook, napájecí zdroj |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


