Asus K54C
Kód: 9351Garance kvality
10 let zkušeností

Záruka
24 měsíců na nové i použité zboží

Vše skladem - Rýmařov
expedujeme každý pracovní den
Související produkty
Detailní popis produktu
POZNÁMKA: Pěkný stav, pouze drobné povrchové nedostatky.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOTEBOOKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Kategorie: | A |
| Procesor: | Intel Celeron |
| Model procesoru: | Intel Celeron B820 |
| Frekvence procesoru: | 1.70 GHz |
| Velikost operační paměti: | 4GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita disku: | 320GB |
| Typ disku: | HDD |
| Úhlopříčka displeje: | 15.6" |
| Rozlišení displeje: | HD 1366x768 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Model grafické karty: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Konektory: | USB 3.0, USB 2.0, HDMI, VGA, RJ45 Ethernet, audio jacky |
| Výbava: | WiFi, Bluetooth, webkamera, čtečka karet, numerická klávesnice, CD/DVD mechanika |
| Balení: | notebook, napájecí zdroj |
| Poznámka: | Pěkný stav, pouze drobné povrchové nedostatky. |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


