Asus R513M
Kód: 9120Garance kvality
10 let zkušeností

Záruka
24 měsíců na nové i použité zboží

Vše skladem - Rýmařov
expedujeme každý pracovní den
Související produkty
Detailní popis produktu
Grafická karta nVidia
Zařízení s grafikou nVidia Vás rozhodně nezklame. Zvládnete společně internet, filmy ve vysokém rozlišení, grafické práce i hraní her. nVidia je symbolem výkonu, kvality a spolehlivosti.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOTEBOOKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Procesor: | Intel Celeron |
| Frekvence procesoru: | až 2,25 GHz |
| Počet jader (vláken): | 4 (4) |
| Velikost operační paměti: | 4GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita disku: | 1000GB |
| Typ disku: | HDD |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6" (39,6cm) |
| Rozlišení displeje: | HD 1366x768 |
| Operační systém: | Windows 10 Home |
| Balení: | notebook, napájecí zdroj |
| CD/DVD mechanika: | ANO |
| Konektivita: | WiFi, Bluetooth |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

