HP Stream 14-BP0XX
Kód: 9365

Související produkty
Detailní popis produktu
POZNÁMKA: Velice pěkný stav, pouze povrchové nedostatky na horním krytu.
SSD disk
SSD disky jsou nástupcem plotnových pevných disků a na rozdíl od nich neobsahují pohyblivé mechanické části. Proto je jejich výhodou odolnost vůči otřesům, tichý provoz, nižší spotřeba a hlavně výrazně vyšší přenosová rychlost.
FullHD
Nejpoužívanější HD rozlišení je tu s námi už opravdu dlouho, udělejte si radost něčím lepším. Díky FullHD rozlišení budete mít jistotu kvalitního a detailního zobrazení, pracovní plocha bude působit větším i profesionálnějším dojmem.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOTEBOOKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Kategorie: | A |
| Procesor: | Intel Celeron |
| Model procesoru: | Intel Celeron N3060 |
| Frekvence procesoru: | 1.60 GHz |
| Velikost operační paměti: | 4GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita disku: | 128GB |
| Typ disku: | SSD |
| Úhlopříčka displeje: | 14.1" |
| Rozlišení displeje: | FullHD 1920x1080 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Model grafické karty: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Home |
| Konektory: | 2x USB 3.0, USB-C, HDMI, RJ45 Ethernet, audio jack |
| Výbava: | WiFi, Bluetooth, webkamera, čtečka karet |
| Balení: | notebook, napájecí zdroj |
| Poznámka: | Velice pěkný stav, pouze povrchové nedostatky na horním krytu. |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


