Stolní PC AUTOCONT
Kód: 7126

Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní PC pro internet, multimédia i HRY !!
Postavený na základu super procesoru Intel Core i3, který spolu s 8GB operační paměti a SSD diskem doplněným o 500GB pevný disk není žádné ořezávátko! Grafika nVidia s rychlou GDDR5 pamětí Vám dopřeje možnost zahrát si i slušné hry.
Intel Core i3, i5, i7
Základem notebooku je kvalitní procesor, tak proč nejít po tom nejlepším? Řady i3, i5 a i7 společnosti Intel jsou z nejlepších, co si můžete dopřát. Práce s office, internetem, stříhání videí, kreslení v CADu, hraní her, nic Vám nebude stát v cestě. Vyznačují se kvalitním zpracováním, dostatkem cache paměti, technologií Hyper-Threading díky které můžete z jednoho fyzického jádra procesoru udělat dvě virtuální a u i5 a i7 Turbo Boost, který v případě potřeby dokáže krátkodobě navýšit frekvenci procesoru a zajistit tak ještě více výkonu.
PŘED PRODEJEM...
Nechceme nic zanedbat, každé zařízení ihned po přijetí zkontrolujeme a vyčistíme. Po vyčištění přeinstalujeme operační systém a nahrajeme nejaktuálnější ovladače. Následně otestujeme veškeré komponenty, funkčnost výbavy a podrobíme zátěžovým testům.
Projde-li zařízení bez obtíží, je nabídnuto k prodeji s patřičnou zárukou a připravené k okamžitému užívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Procesor: | Intel Core i3 |
| Frekvence procesoru: | až 3,60 GHz Turbo Boost |
| Počet jader (vláken): | 2 (4) |
| Velikost operační paměti: | 8GB |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Kapacita disku: | 128GB + 500GB |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Operační systém: | Windows 10 |
| CD/DVD mechanika: | ANO |
| Konektory přední strana: | 2x USB 2.0, 2x audio jack 3,5mm |
| Konektory zadní strana: | DVI, D-SUB (VGA), HDMI, 6x audio jack, RJ45 Ethernet LAN, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

