Samsung Galaxy S10e 128GB Black
Kód: 17610/A - 17610/B - Zvolte variantuGarance kvality
10 let zkušeností

Záruka
24 měsíců na nové i použité zboží

Vše skladem - Rýmařov
expedujeme každý pracovní den
Detailní popis produktu

Neblokované, plně funkční se všemi SIM českých operátorů. Neuzamčený, všechny funkce bez omezení.
Telefony jsou plně otestované, se zárukou 12 měsíců. Ručíme za velmi dobrý stav baterie.
Možnost do 14ti dnů vrátit či vyměnit - bez udání důvodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELEFONY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Stav zboží: | Repasované |
| Procesor: | 8jádrový procesor Exynos 9820 2,7GHz |
| Kapacita disku: | 128GB |
| Balení: | Náhradní kartonová krabička, telefon, 230V adaptér - nabíječka, USB kabel, (balení bez sluchátek - hygienické důvody) |
| Displej: | 5,8" AMOLED 2280 x 1080 |
| Operační paměť: | 6GB |
| Fotoaparát: | 16MPx + 10MPx |
| Model: | S10e |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

