Expedujeme každý pracovní den, veškeré zboží máme skladem. :-)

Repas, nemusím se bát?

Obecná představa o repasované technice
Spousta z nás si při slově repas představí něco levného, s nízkou kvalitou, jen tak tak uvedeného do provozuschopného stavu, případně kus opraveného šrotu. Ale ona to krom ceny vůbec není pravda!

Realita repasované techniky
Pravda je totiž taková, že má tento proces smysl pouze u těch nejkvalitnějších modelů v co nejlepším stavu. Jako zákazník dostanete kompletně otestovaný a vyčištěný kus kvalitní techniky se zárukou a s cenou až o 80% nižší než u nového kusu. Repas je levnější než nové zboží, mnohem kvalitnější než nové ve stejné cenové relaci a navíc je to i ekologičtější varianta.. až to zní nereálně, viďte? :-)

Jak si vybíráme zboží
Pro nepas si primárně vybíráme nejkvalitnější řady předních výrobců IT techniky - Dell, HP, Lenovo. Nakupujeme od prověřených dodavatelů použité techniky a leasingových společností se zárukou toho, že nás po rozebrání nepřekvapí kutilské zásahy či rozsáhlé opravy z minulosti. Silně poškozené nebo vadné kusy vracíme zpět nebo využijeme jako zdroj náhradních dílů.

Jakým projde procesem
Elektroniku vyčistíme, pečlivě otestujeme a v případě problému vadný díl vyměníme, opravám základních desek atp. se vyhýbáme, jelikož víme, že takové zásahy mají negativní vliv na spolehlivost, která je pro nás prioritou. Je-li zařízení v pořádku, putuje na náš eShop. Před odesláním k zákazníkovi prochází ještě dodatečným výstupním testem.

Záruka
Použité IT technice se věnujeme již 10 let a stále nás to baví! Rádi poradíme s výběrem při nákupu nebo problémem při používání, rádi zajistíme PC či notebook na míru pro Vás, rozsáhlé úpravy komponentů pro nás nejsou cizí.
Na repasovanou techniku držíme záruku 24 měsíců, na kapacitu baterií 6 měsíců (stejně jako u nového zboží). Nicméně s problémem Vám vždy rádi pomůžeme i po záruce.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz